Formularz

wyceny zlecenia

Aby się z nami skontaktować wypełnij poniższy formularz, lub napisz maila na nasz redakcyjny adres. Jeżeli chcesz, abyśmy wycenili Twoją pracę koniecznie podaj nam jak najwięcej informacji. Informacje jakich potrzebujemy to: temat pracy i jej typ, planowana objętość, termin napisania pracy. Do wiadomości możesz załączyć pliki - plan pracy, czy to co już masz przygotowane. Nie obawiaj się o to, że pytamy o Twoją uczelnię. Informacja o niej jest nam potrzebna, aby zapewnić odpowiedni poziom merytoryczny pracy oraz w celu przekazania jej do napisania redaktorowi, który nie jest z Twoją uczelnią w żaden sposób związany.

Kontaktując się z nami przez poniższy formularz - wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest edu-KREACJA.

Kontaktując się z nami przez poniższy formularz - akceptujesz warunki regulaminu

PiszemyPrace.pl

  redaktor@piszemyprace.pl

Jesteśmy częścią

NIP: 6332105962
Regon: 242704239

Faktury

Jeżeli za zrealizowaną przez nas usługę chcesz otrzymać fakturę VAT, to prześlij swoje dane na poniższy adres. Faktura zostanie wysłana drogą elektroniczną w ciągu 5 dni.
  faktury@edu-kreacja.pl

Social media

Formularz kontaktowy