30-11-2017

20% TANIEJ - W PREZENCIE NA ŚWIĘTA

20% taniej - w prezencie na święta

W sezonie świąteczno-noworocznym przygotowaliśmy dla naszych Klientów szereg zniżek. Oferta promocyjna obejmuje przygotowanie materiałów na poziomie prac magisterskich, licencjackich, projektów zaliczeniowych i podyplomowych. Teraz w specjalnej cenie oferujemy również pomoc w przygotowaniu konspektu i podstawowych założeń, literatury/bibliografii,narzędzi badawczych (ankieta, wywiad), a także korektę już napisanych prac (magisterskich, licencjackich), czy też sprawdzenie ich pod kątem stylistyki i gramatyki, ewentualnym wprowadzeniem modyfikacji i uzupełnieniem napisanych tekstów.


 


Zamawiając u nas pracę, w okresie od 6 grudnia 2017 do 6 stycznia 2018 możesz liczyć na specjalne rabaty cenowe. Każdą pracę opłaconą w całości w formie przedpłaty nagrodzimy rabatem. Wysokość rabatu uzależniona jest od charakteru pracy oraz jej objętości. O wysokości udzielonego rabatu zawsze decyduje redakcja serwisu. Proponujemy następujące wysokości zniżek:

  • 20% na prace powyżej 100 stron
  • 15% na prace powyżej 70 stron
  • 10% na prace powyżej 50 stron

Jeżeli chcesz poznać koszt napisania Twojej pracy (bez rabatu), możesz samodzielnie dokonać jej wstępnej wyceny, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator. Jeżeli chcesz poznać konkretną cenę za swoją pracę licencjacką lub magisterską, to napisz do nas. Niezobowiązującą wycenę otrzymasz w ciągu kilku godzin.