GWARANCJA JAKOŚCI I SATYSFAKCJI

Gwarancja jakości naszych materiałów edukacyjnych

Jakość oferowanych przez nas materiałów edukacyjnych gwarantujemy poprzez dobór odpowiedniego specjalisty z tytułem magistra lub doktora, który posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne w realizacji Twojego tematu.

Gwarancja szybkiej wyceny

W ciągu 30 minut, po otrzymaniu Twojego zapytania dotyczącego realizacji materiału edukacyjnego, jesteśmy w stanie przedstawić Ci kompleksową ofertę (pracujemy 7 dni w tygodniu). Nie wahaj się zapytać o niestandardowy termin konsultacji. Lubimy wyzwania.

Gwarancja ceny

Nasze ceny są jednymi z najbardziej przystępnych na rynku, a rozliczenie następuje w oparciu o objętość i stopień złożoności opracowania.

Gwarancja dotrzymania ustalonych terminów

Odpowiedzialność i terminowość to jedne z kluczowych zasad jakimi kierujemy się w naszej działalności. Zlecenie przyjmujemy tylko wtedy, kiedy jesteśmy w stanie zagwarantować jego realizację w ustalonym terminie i przy zachowaniu wysokiej jakości, która cechuje wszystkie nasze opracowania. W związku z powyższym nie gwarantujemy przyjęcia zlecenia w sytuacji niemożliwości terminowego wykonania.